کد خبر: 397657
تاریخ مخابره : ۰۶/۰۷/۱۳۹۳ - ۱۷:۴۸
یازده نفری كه به بهشت نمیروند
كسانی هستند كه مال را بر عهد و پیمان الهی ترجیع دادند درحالی از قبر خارج میشوند كه ازدهانشان خون جاری است.
به این مطلب امتیاز دهید
11 0
8 نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، رسول خدا(صلی الله علیه و آله) می‌فرماید: خداى عز و جل بهشت را از دو نوع خشت آفرید؛ یک خشت طلا و یک خشت نقره، دیوارهایش را یاقوت و طاقش را از زبرجد و سنگریزه‌‏اش را لولو و خاکش را زعفران و مشک خوشبو قرار داد، سپس به آن فرمود سخن بگوى، عرض کرد خدایى نیست به جز تو؛ خداى زنده و پایدار؛ سعادت‌ مند آن‌کسی است که در من جاى دارد. پس خداى عز و جل فرمود: به عزت، بزرگى، شکوه و بلندى مقامم سوگند که به بهشت داخل نمی‌شود دائم الخمر، خود فروش، سخن چین، بى‌‏غیرت در باره همسر، کسى که پیوند خویشاوندى را بریده باشد و... .

«خصال، ج ‏2، ص 436»

یازده نفری كه به بهشت نمیروند:
1.كسانی هستندكه درحالی از قبر بلند میشوند كه فاقد دست و پا هستند این افراد كسانی هستند كه همسایگان خود را اذیت میكنند.
2.كسانی هستندكه درنماز غفلت و سستی میكردند و درحالی از قبر خارج میشوند كه صورتی همانند خوك دارند.
3.كسانی كه زكات اموال خویش را نمیپردازند در حالی از قبر خارج میشوند كه شكم آنها مانند كوهان شتر و پر از مار و كژدم میباشد.
4.كسانی هستند كه مال را بر عهد و پیمان الهی ترجیع دادند درحالی از قبر خارج میشوند كه ازدهانشان خون جاری است.
5.كسانی هستند كه درخفا و پنهانی گناه میكردند و از خداوند كه در هرحال ناظرِ بینا و شنوااست نمیترسیدند و در حالی از قبر خارج میشوند كه جسم و تن آنها باد كرده و پوسیده است.
6.كسانی هستند كه شهادت دروغ میدادند در حالی از قبر خارج خواهند شد كه گردنشان قطع شده است.
7.كسانی هستندكه كتمان شهادت میكنند و عمدا" گواهی نمیدهند در حالی از قبر خارج میشوند كه از دهانشان خون و چرک جاری است.
8.گروه زناكارانی هستند كه بدون توبه وفات كردند درحالی از قبرخارج خواهند شد كه كورهستند.
9.كسانی هستند كه مال یتیمان رابه ناحق خورده اند در حالی از قبر خارج میشوندكه چهره هایشان سیاه و چشمها و شكمشان پراز آتش است.
10.كسانی هستند كه نافرمانی پدر و مادر را میكنند درحالی از قبر خارج خواهند شد كه جسمشان گرفتار بیمارى برص وجذام شده است.
11.كسانی هستندكه شراب مینوشند درحالی از قبر خارج میشوند كه نابینا هستند و دندانهای آنها مثل شاخ فیل و لبهای آنها بر سینه هایشان آویزان و زبان آنها برقسمت رانها آویزان است و از شكم آنها كثافت بیرون می آید.

12.حضرت رسول اكرم می فرماید:گروه دوازدهم هم درحالی خارج میشوند كه چهره آنها مانند شب چهارده نورانی و از پل صراط مانند برق میگذرند اینها همان گروهی هستند كه به نماز اهتمام میورزیدند و عمل نیك انجام میدادند.

 لینک ثابت

بازدید : 1073

تاریخ مخابره : ۰۷/۰۷/۱۳۹۳ - ۰۷:۳۰

اعلام بهترین زمان برای خرید مسکن
رئیس اتحادیه فروشندگان املاک مشهد گفت: با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن، قطعا سال آینده رونق به بازار مسکن بازمی‌گردد.
به این مطلب امتیاز دهید

0 0

0 نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، صادق عابد‌زاده، منطقه خراسان، با بیان اینکه در شش ماهه اول امسال بازار مسکن رونق در حد انتظاری نداشت، بیان کرد: با وجود رکود کامل این بازار در سال گذشته پیش‌بینی می‌شد امسال، بازار مسکن رونق بیشتری داشته باشد اما در شش ماهه نخست رکود در این بازار همچنان ادامه داشت.

وی ادامه داد: با توجه به رکود بازار نمی‌توان از رونق در شش ماهه دوم سخن گفت اما قیمت‌ها افزایش خارج از انتظاری نخواهد داشت و در حال حاضر بهترین زمان برای خرید مسکن است.

عابدزاده با بیان اینکه در سال جاری احتمال افزایش قیمت مسکن بسیار کم است، افزود: افزایش قیمت جزئی در حد تورم و افزایش قیمت مصالح ساختمانی خواهیم داشت اما جهش قیمت خارج از انتظار پیش‌بینی نمی‌شود.

رئیس اتحادیه صنف مشاورین معاملات املاک مشهد در خصوص وضعیت مسکن در سال‌های گذشته تصریح کرد: از ابتدای سال 92 تاکنون بازار مسکن دچار رکود بوده که این امر دلایل مختلفی دارد. معمولا بازار مسکن به طور دوره‌ای با افزایش قیمت، رکود و یا رونق همراه است که در این بین مسائل سیاسی،‌ اقتصادی و افزایش بیش از حد قیمت‌ها در وضعیت مسکن تاثیرگذار است.

عابدزاده با اشاره به اینکه طی یکسال‌ونیم گذشته افزایش بیش از حد قیمت در بازار مسکن نداشته‌ایم، بیان کرد: قطعا سال آینده دوره رونق مسکن خواهد بود چرا که پیش‌بینی می‌شود با افزایش تقاضا، رونق بازار مسکن برمی‌گردد و با توجه به اینکه مشاغل زیادی به صنعت ساختمان وابسته‌اند با رونق مسکن مزایای زیادی نصیب آنها می‌شود.

عرضه مستقیم املاک( زمین باغ آپارتمان ویلا تجاری ) در سامانه امداد املاک ایران">امداد املاک ایران WWW.EMDADEAMLAK.IR - WWW.EMDADAMLAK.IR   تلفن09197225539لینک ثابت

بازدید : 1027
+ A - دوشنبه 7 مهر 1393 - 07:03:00 چاپ
امتیاز به مطلب 1 نفر

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران: چه کسی گفته،عرضه مسکن بیش از تقاضاست/ در تهران آپارتمان کم داریم

اقتصاد > مسکن - دنیای اقتصاد نوشت:

اعلام آماري مبني‌بر «دو ميليون واحد مسكوني اضافه بر تقاضا در بازار مسكن كل كشور» آن هم در شرايطي كه وزارت راه‌وشهرسازي از كمبود حداقل يك ميليون عرضه آپارتمان خبر مي‌دهد، باعث موضع‌گيري مشاوران املاك شد.


رئيس اتحاديه مشاوران املاك تهران به اظهارنظرهاي برخي كارشناسان طي چند روز گذشته مبني بر «رخداد افزايش عرضه در بازار مسكن» واكنش نشان داد و با بيان اينكه، چنين نظراتي اثر منفي جبران‌ناپذيري بر اقتصاد مسكن مي‌گذارد، اعلام كرد: در حال حاضر آنچه در بازار مسكن چه از سوي افراد عامه و چه از طرف متخصصان، قابل درك و مشاهده است، «كمبود شديد آپارتمان» است. در اين بين، اگر آماري دال بر نبود نابرابري و بدتر از آن، يعني اعلام «فزوني عرضه بر تقاضا» عنوان شود، به معناي بي‌نياز بودن بازار مسكن از توجه و حمايت دولت خواهد بود در حالي كه، بازار كنوني بيش ‌از هر زماني به اجراي سريع سياست‌هاي جديد تامين مسكن نيازمند است.

حسام عقبايي افزود: مشاوران املاك به عنوان واسطه‌هاي بازار و افرادي كه از آخرين وضعيت حجم عرضه و تقاضا مطلع هستند، بحث «انباشت عرضه» را تكذيب مي‌كنند و معتقدند بازار فعلي به شدت با كمبود عرضه روبه‌رو است. رئيس اتحاديه مشاوران املاك تهران با تاييد نتايج تحقيقات وزارت راه‌وشهرسازي درباره كمبود يك ميليون واحد مسكوني در كشور گفت: اين ميزان كمبود به معناي ضرورت اجراي سريع برنامه‌هاي حمايتي است. رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در این باره گفت: برآورد نیاز واقعی در بازار مسکن، کمبود میانگین سالانه یک میلیون واحد مسکونی را نشان می‌دهد و دولت نباید با تکیه بر آمارهایی که منبع اطلاعاتی نامشخصی دارند،  توجه به تامین این تعداد واحد مسکونی در سال را نادیده بگیرد.

عرضه مستقیم املاک(زمین باغ ویلا اپارتمان برج تجاری زراعی) در سامانه امداد املاک ایران">امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.IR    و  WWW.EMDAEAMLAK.IR   تلفن 09197225539لینک ثابت

بازدید : 1184

 اگه امشب خیس شدی نترس ، من برات یه دریا بوس فرستادم
خ خ خ خ خ دوستت دارم همه دارو ندارمی عشقم

اگه امشب خیس شدی نترس ، من برات یه دریا بوس فرستادم
خ خ خ خ خ دوستت دارم همه دارو ندارمی عشقملینک ثابت

بازدید : 1083

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن 2014,آشپزخانه های مدرنادامه مطلب


بازدید : 1105
جدول محاسبات درآمد میلیاردی کارت‌خوان‌ها
 
هزینه‌ محاسبه شده بانک مرکزی برای هر تراکنش بین 200 تا 250 تومان است که تصمیم بر این شده است که حدود 50 درصد از این هزینه‌ در قالب کارمزد پوشش داده شود.
  

 اگر به ازای هر بار استفاده از دستگاه کارت خوان بین 100 تا 120 تومان از دارنده دستگاه به عنوان کارمزد دریافت شود، براساس حدود 430 میلیون تراکنش انجام شده در پایانه های فروش طی خردادماه امسال، حدود 43 تا 51.5 میلیاردتومان درآمدزایی خواهد شد که البته در برخی مواقع مانند روزهای پایان سال می‌توان انتظار داشت تعداد تراکنشها نیز به نحو چشمگیری افزایش یابد. در عین حال، با فرض 430 میلیون تراکنش در ماه، درآمد سالیانه کارمزد برای کارتخوان‌ها بین 692 تا 830 میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس آخرین برآوردهای بانک مرکزی مبلغ کارمزدی که از ابتدای آبان ماه از دستگاه های پایانه فروشگاهی بابت هر تراکنش از دارندگان کارت خوان ها اخذ خواهد شد، حدود 100 تا 120 تومان خواهد بود که البته این مبلغ درصدی از رقم فروش نیست و به میزان تراکنش بستگی دارد.

هزینه‌ محاسبه شده بانک مرکزی برای هر تراکنش بین 200 تا 250 تومان است که تصمیم بر این شده است که حدود 50 درصد از این هزینه‌ در قالب کارمزد پوشش داده شود.

مسئولان بانک مرکزی تاکید کرده اند که مبلغی که کسر می شود متوجه شهروندان نخواهد بود، بلکه حدود دو میلیون واحد صنفی که از پایانه های فروش استفاده می کنند را در بر خواهد گرفت. بررسی ها نشان می دهد که در خردادماه امسال مجموع تعداد تراکنش های "شاپرک" شامل 12 شرکت ارائه دهنده خدمات در کلیه بخش ها در کل کشور 577.069.486 تراکنش بوده است.

طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی بانک مرکزی، در خردادماه امسال تعداد تراکنش های پایانه های فروش در سراسر کشور بیش از 429.946.777 میلیون بوده است. از این تعداد 294.703.826 تراکنش مربوط به خرید، 87.553.139 تراکنش مربوط به مانده گیری و حدود 47.689.812 تراکنش نیز پرداخت قبض و خرید شارژ بوده است.

این در حالی است که مطمئنا تعداد تراکنش های پایان سال و شهریورماه که نزدیک به فصل آغاز مدارس است، به چند برابر افزایش می یابد. با این وجود اگر تعداد تراکنش های خردادماه را ملاک قرار دهیم و با این حساب اگر بابت هر تراکنش دریافت مبلغ 100 تومان در شورای پول و اعتبار به تصویب نهایی برسد، درآمد حاصل از کارمزدگیری بابت هر تراکنش پایانه های فروش در هر ماه حدود 57.700.000.000  تومان و سالیانه 692.400.000.000 تومان خواهد بود.

همچنین اگر رقم کارمزد 120 تومانی تصویب شود، درآمد ماهیانه 69.240.000.000 تومان و سالیانه 830.880.000.000 تومان خواهد بود.

جدول محاسبه کارمزد کارت خوان

رقم کارمزدها  تعداد تراکنش شاپرک در خردادماه درآمدزایی ماهیانه درآمدزایی سالیانه (تومان)
کارمزد 100 تومانی 429.946.777 42.994.677.700 515.936.132.400
کارمزد 120 تومانی 429.946.777 51.593.613.240 619.123.358.880

بانک مرکزی دلیل دریافت کارمزدها را استفاده بالا از این شبکه، بازسازی آن با توجه به استهلاک و نیاز به نگهداری و ناکافی بودن یارانه های پرداختی بانکها بابت نگهداری شبکه اعلام می کند. بررسی ها حاکی است که نرخ هر پایانه فروشگاهی نیز بین 700 هزار تومان تا یک میلیون تومان است.

ناصر حکیمی مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی با اعلام اینکه خدماتی که روی پایانه های فروش ارائه می شود به قدری بالا است که این هزینه های جزیی دریافتی که برای بهبود شبکه استفاده می شود بسیار ناچیز است، می گوید: احساس می کنم فروشندگانی که مخالف اجرای این طرح هستند از مبلغ کارمزد دریافتی مطلع نیستند و مبلغی که برای کارمزد دریافت می شود واقعا ناچیز است.

با این وجود، فروشندگان دارنده دستگاه های کارت خوان به ویژه افرادی که مبالغ کمتری بابت هر تراکنش بدست می آورند، حتی مبلغ 100 تومان را هم زیاد می دانند، در عین حال مسئولان بانک مرکزی دغدغه و نگرانی فروشندگان را ناشی از شایعه هایی که در مورد طرح ایجاد شده است، عنوان می کنند.

از سوی دیگر مردم عامه مردم هم نظراتی دارند، اینکه اولین نتیجه گرفتن کارمزد تورم است و فروشندگان بابت کسر هر 120 تومان ممکن است ارقامی چندین برابر آن به قیمت کالای خود اضافه نمایند و آن را از مردم بگیرند.

یکی از فروشندگان به مهر عنوان کرد: اگر ماهیانه هزار بار کارت در دستگاه کشیده شود و کارمزد هر تراکنش 100 تومان باشد، به ازای آن هر ماه 120 هزار تومان از یک فروشنده دریافت می شود که اگر اجاره ماهیانه مغازه این فرد یک میلیون تومان باشد، می توان گفت که 12 درصد هزینه اجاره به عنوان کارمزد دریافت خواهد شد.

نکته دیگری که مسئولان بانک مرکزی بر آن تاکید دارند، این است که بخشنامه دریافت کارمزد از پذیرندگان کارت خوان ها دو سال پیش صادر شده بود اما اجرایی نشد و هم اکنون با تغییراتی خواستار اجرایی شدن آن هستیم.

   

 لینک ثابت

بازدید : 992

پرفروش ترین خودروهای چینی در نیمه نخست 2014

آگاهی از بازار چین و تحولات آن برای هر فردی که جویای دنیای خودروست، بسیار مهم است، آن‌هم به این دلیل که در این بازار بیشترین تعداد خودرو به فروش رسیده و خیلی از کمپانی‌های معروف دنیا هم در آن سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی انجام داده‌اند. ازجمله این خودروسازان مشهور می‌توان به شرکت فولکس‌واگن اشاره نمود که تابه‌حال بیش از 80 میلیارد دلار در این بازار سرمایه‌گذاری کرده است. به‌جرئت می‌توان گفت که امروزه این کمپانی در بازار فروش خودروهای سدان چین سلطان بی‌منازع! می‌باشد.

کشور چین بر اساس سرشماری سال 2008 میلادی در حدود 324/1 میلیارد نفر جمعیت دارد که تقریباً 4 برابر جمعیت ایالات‌متحده آمریکا و 17 برابر ایران است و چون درآمد سرانه مردم آن دائماً در حال صعود است پس هر کمپانی که در آن به موفقیت برسد، آینده کاری خود را تا حد زیادی تضمین نموده است. به‌جرئت می‌توان گفت که در حال حاضر بازار این کشور یکی از متنوع‌ترین و رقابتی‌ترین بازارها در دنیاست. در این بازار وسیع و بی‌کران بیش از 100 برند چینی و خارجی برای کسب سهمی ناچیز! به معنای واقعی کلمه در حال جنگیدن هستند! در سال 2013 میلادی در حدود 000/980/21 خودرو در این بازار فروخته شده است. چینی‌ها بازار را بین سه گروه خودرویی سدان/کوپه/هاچ‌بک و SUV و MPV تقسیم کرده‌اند که این نوشته به 10 خودروی پرفروش گروه نخست اشاره می‌کند.

 فولکس واگن آویدا

فولکس واگن ساگیتار

 شورولت کروزادامه مطلب


بازدید : 1141

با یک تیر دو نشان بزنید

 

وقتی اجاره یک آپارتمان50 متری حدالقل50میلیون تومان پول پیش  نقد باشد.پس میتوان با خرید یک آپارتمان نوساز 50متری به قیمت160میلیون تومان و اجاره سریع آن برگشت سرمایه 50میلیونی داشت و آپارتمان فقط با قیمت110میلیون تومان برای شما تمام می شود(حتی اگر از اجاره ماهیانه حدالقل700هزارتومان هم صرفنظر کنیم)بهترین گزینه است با خیالی راحت در سرمایه گذاری مطمئن و پرسود.از این بهتر چه میخواهید؟

 

آپارتمانی نوساز فروشی .4طبقه تکواحدی.هر واحد50مترمربع.یک خوابه.با امکانات کامل(آب.برق.گاز و..).کف سرامیک.نما سنگ زیبای گرانیت.دوطرف به خیابان.جنوبی.با پارگینگ اختصاصی و آسانسور.با اسناد ششدانگ تفکیکی دست اول با الویت در قابلیت دریافت وام.نشانی:تهران.یافت آباد.شهرک صادقیه.خیابان غفاری.قیمت هر واحد فقط 160میلیون تومان با تخفیف ویژه تا7/شهریور/93- تلفن09197225539 - برای مشاهده سایر املاک با کیفیت و قیمت واقعا عالی به وبسایت های امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران مراجعه فرمائید. WWW.EMDADAMLAK.IR

 

1000مترمربع زمین(20*50متر) .مستطیلی.خوش قواره.2بر به خیابان(20متر) و کوچه که پس از اصلاحی915مترمربع  خالصی شده با قابلیت تبدیل به تجاری(جلوی زمین فقط یک زمین حدود200مترمربعی سنگ فروشی هست تا اتوبان تهران فیروزکوه).سند ششدانگ.موقعیت عالی برای امور تجاری و نمایندگی خودرو و خدمات با قیمت یک ملک مسکونی!؟نشانی استان تهران.دماوند.گیلاوند.200متر پائینتر از پمپ بنزین.قیمت فقط 900میلیون تومان.با تخفیف ویژه تا7/شهریور/93.تلفن09197225539

انواع باغ و زمین فروشی :500متر مربعی با فنس کشی( فقط متری900هزارتومان.دماوند.گیلاوند.منطقه حصار)-

2500مترمربع .دماوند.گیلاوند.منطقه ویلائی نشین وادان(حداکثر50دقیقه تا تهران) با حصار و فنس کش کامل.فقط800میلیون تومان.

 

-880مترمربع باغ با درختان بارده سیب و آلبالو.دیوارکشی آجری به ارتفاع 2متر.آبیاری قطره ای.فقط170میلیون تومان(پول دیوارکشی آجر دانه ای350 تومان هم نیست یا فرش ماشینی متری193هزارتومان است.باغ با دیوار کشی با این قیمت واقعا عالیه) نشانی:دماوند.منطقه ویلائی نشین زان(50دقیقه تا تهران)-تلفن09197225539

برای مشاهده لیست املاک واقعا عالی در کیفیت و قیمت به وبسایت های رسمی امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران.به وبسایتهای www.EMDADAMLAK.IR   و  WWW.EMDADEAMLAK.IR  مراجعه فرمائید.تلفن هماهنگی09197225539

بازاری متعبر و مطمئن در خرید و فروش املاک(زمین.باغ.ویلا.آپارتمان.تجاری و صنعتی)با کارشناسی حقوقی در تائید اصالت اسناد و املاک با قیمتهای مصوب.

خدمات اولیه:

1-نقاشی و برق ساختمان با کادری مجرب در امر سیم کشی برج ویلا ساختمان

2- نصب دزد گیر

3-نصب دوربین مدار بسته

4- سیم کشی ساختمان

5-فروش انواع تلفن

6-فروش انواع لوازم برقی

7- فروش انواع  لوستر

تالار فروش املاک بطور هفتگی در بورس املاک ایران در "سامانه امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران" .وبسایتWWW.EMDADEAMLAK.IR  -- تلفن هماهنگی 09197225539

فروش املاک بصورت لیزینگی(اقساط) با مشارکت بانکها و موسسات مالی"موسسات مالی اعتباری متقاضی همکاری لطفا با شماره09197225539 قبلا هماهنگی فرمایند"

برای هر نوع نیاز به خدمات ساختمانی اعم از: خرید و فروش-ساخت و مشارکت.نظام مهندسی.مصالح ساختمانی.تاسیسات آب و برق و گاز و اینترنت.درب و پنجره.سرامیک و کاشی..ایزوگام.کلیدوپریز و ملزومات.لوستر و کابینت.کفپوش و فرش و موکت و پرده و مبلمان و همه نیازهای ساختمانی .در یک بازار جمع آوری شده اند.

تالار فروش بازار  رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران.

جهت مشاهده لیست املاک(زمین.باغ.ویلا.آپارتمان تجاری)و خدمات  ساختمانی و یا درج آگهی و تبلیغات (املاک.کالا وخدمات) خود  در بازاری هدفمند و موثر در وبسایتهای رسمی امداد املاک و خدمات ساختمانی ایرانWWW.EMDADEAMLAK.IR و   www.EMDADAMLAK.IR

تلفن09197225539ادامه مطلب


برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1036

دوشنبه93/6/31 تحرک در بازار مسکنلینک ثابت

بازدید : 838

راه‎اندازی فروشگاه فروش شوهر توسط یک سایت همسریابی فرانسوی! (+تصاویر)

یک فروشگاه بزرگ در پاریس که توسط یک سایت دوست یابی افتتاح شده، امکان فروش شوهر برای دختران مجرد را فراهم آورده است!

به گزارش سیتنا، با گشایش این مغازه دیگر زنان مجرد نیاز به انتخاب شوهر در سایت‎های همسریابی ندارند، بلکه مردانی را که در ویترین‌ این فروشگاه وجود دارند را می‌توانند پسندیده و بخرند!

مردانی که می‎خواهند در این فروشگاه به فروش برسند باید در سایت این فروشگاه نام بنویسند و به عضویت این فروشگاه درآیند. در این فروشگاه مشخصات و بهای هزاران عضو این فروشگاه در اختیار دختران مجرد قرار داده می شود.

هدف سیتنا از انتشار این خبر و تصاویر ذیل، نمایش گوشه‎ای از واقعیت‎های جاری در دنیای غرب است که حتی امر مقدسی همچون ازدواج را نیز به بازی گرفته اند.

دوشیزه فروشی ندارین!؟لینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1028


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ،  این ساختمان در 7 طبقه مسکونی و 2 طبقه مشاعات بنا شده است که در مجموع 11 واحد مسکونی را شامل می شود. مشاعات و امکانات مجتمع رویال  دایموند به شرح زیر است: لابی( با مساحتی در حدود 240 مترمربع فرنیش و دیوارهایی پتینه کاری شده)، سالن اجتماعات، سالن بدن سازی، سالن سینما، استخر، سونا، استفاده از سنگ در طراحی نما، استفاده از سنگ، پتینه، کاغذ دیواری و چوب در متریال داخلی، ظرفیت پارک 27 خودرو که سهم هر واحد 2 پارکینگ خواد بود.

واحد نمونه این مجتمع مسکونی  پنت هاوس آن است. این پنت هاوس متراژی در حدود 440 مترمربع دارد. این پنت هاوس دارای 3 اتاق خواب( 1 اتاق خواب مستر)، یک اتاق مهمان ( با سرویس مجزا)، یک اتاق کودک، 4 سرویس بهداشتی و 3 حمام، یک آشپزخانه و یک پنتری می باشد. برخی ویژگی های پنت هاوس مجتمع رویال  دایموند: دارا بودن ظرفیت 3 جای پارک خودرو، یک بالکن با دید شمالی، استفاده از چیلر به عنوان سیستم گرمایش و سرمایش، دارای استخر روباز، فضای باربکیو و آشپزخانه در رووف گاردن، وجود سازه چادری، وجود رختشویخانه. دید این پنت هاوس  به رشته کوه های البرز و ساختمان چناران پارک می باشد . قیمت این واحد 10 میلیارد و 120 میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

 

 لینک ثابت

بازدید : 926

 لینک ثابت

بازدید : 1049

Hyundai

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
ولستر . 2 ایربگ 103,000,000 وارداتی
ولستر . 6 ایربگ 120,000,000 123,572,000
اکسنت 2014 . 6 ایربگ 95,000,000 98,868,000
هیوندای I20 - مدل 2015 88,500,000 85,937,000
هیوندای I30 ناموجود ---
هیوندای I40 . صندوقدار 166,000,000 166,534,000
هیوندای I40 . استیشن واگن 172,000,000 174,065,000
سوناتا 2015 . اتاق جدید . فول کامل با رادار 167,000,000 وارداتی
سوناتا 2015 . اتاق جدید . نیمه فول 152,000,000 وارداتی
سوناتا 2014 . 2 ایربگ 125,000,000 وارداتی
سوناتا YF . فول 2014 145,000,000 158,023,000
النترا 2015 فول 117,000,000 وارداتی
النترا 2014 فول 113,500,000 114,975,000
النترا 2014 . دو ایربگ 101,500,000 وارداتی
سنتنیال 4 نفره ( ایکاس ) 363,000,000 365,059,000
سنتنیال 5 نفره ( ایکاس ) 357,000,000 ---
آزرا ( گرنجور ) فول 2014 238,000,000 216,723,000
جنسیس 2013 275,000,000 238,004,000
جنسیس . اتاق جدید 2015 312,000,000 276,859,000
جنسیس کوپه . اتاق جدید 223,000,000 ---
توسان ( IX 35 ) فول 10 ایربگ 156,000,000 158,078,000
توسان ( IX 35 ) فول 2 ایربگ 133,000,000 وارداتی
سانتافه ( IX 45 ) فول . دو دیفرانسیل 202,000,000 184,963,000
سانتافه ( IX 45 ) دو ایربگ . دو دیفرانسیل 152,000,000 وارداتی
وراکروز ( IX 55 ) فول 10 ایربگ 268,000,000 235,500,000
وراکروز ( IX 55 ) فول 2 ایربگ --- وارداتی
هیوندای H1 - مدل 2014 202,000,000 وارداتی

Toyota

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
لندکروز 8 سیلندر VXR 570,000,000 وارداتی
لندکروز 6 سیلندر GXR فول 2014 485,000,000 314,500,000
اف جی کروز - Xtreem . مدل 2014 327,000,000 230,000,000
فورچونر . VX . اتاق جدید ناموجود وارداتی
راو 4 . تیپ 1 . تک دیفرانسیل 171,000,000 167,000,000
راو 4 . تیپ 2 . تک دیفرانسیل 179,000,000 ---
راو 4 . تیپ 2 . دو دیفرانسیل 194,000,000 199,000,000
راو 4 . تیپ 3 . دو دیفرانسیل 207,000,000 215,000,000
پرادو GX دو در آفرود / فول 9 ایربگ 270,000,000 220,000,000
پرادو TX چهار در آفرود . فول 284,000,000 وارداتی
پرادو VX چهار در آفرود . فول ناموجود ---
پرادو VX چهار در آنرود . فول ناموجود 325,000,000
هایلوکس دیزل 2.5 - دنده ای 143,000,000 139,920,000
هایلوکس بنزینی 2.7 - دو دیفرانسیل 148,000,000 150,000,000
هایلوکس بنزینی 2.7 - دو دیفرانسیل - اکستریم 159,000,000 160,000,000
هایلوکس بنزینی 2.7 - دو دیفرانسیل - لیمیتد 152,000,000 155,000,000
GT 86 . فول 149,000,000 139,000,000
GT 86 . بدون بال و کیت بدنه 140,000,000 وارداتی
آریون . گراند 210,000,000 وارداتی
آریون . SE 214,000,000 ---
کمری GL 135,000,000 136,500,000
کمری GLX 151,000,000 155,000,000
کمری GLX اسپشیال 160,000,000 157,500,000
کمری SE 138,000,000 وارداتی
کمری XLE . فول 2015 به زودی وارداتی
یاریس هاچ بک 2015 106,000,000 106,000,000
یاریس صندوقدار - تیپ 2 100,000,000 ---
یاریس صندوقدار - تیپ 3 104,000,000 108,500,000
کرولا XLI مدل 2015 123,000,000 121,500,000
کرولا XLI اسپشیال 2015 134,000,000 127,500,000
کرولا GLI فول 129,000,000 129,600,000
کرولا GLI . مدل 2015 . دو ایربگ 128,000,000 135,000,000
هایس 2.7 سقف بلند 183,000,000 168,000,000
هایس 2.7 سقف معمولی 161,000,000 148,000,000

Kia Motors

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
ریو 4 درب 1400 ناموجود 94,420,000
ریو 5 درب 1400 ناموجود 91,180,000
موهاوی 8 سیلندر ناموجود 214,948,000
کادنزا . فول 2013 210,000,000 ---
کادنزا . فول 2014 240,000,000 211,356,000
سورنتو اتاق جدید . 10 ایربگ 222,000,000 215,136,000
سورنتو اتاق جدید . 2 ایربگ ناموجود وارداتی
اسپورتيج . فول 2.0 133,000,000 وارداتی
اسپورتيج فول 2.4 155,000,000 159,097,000
اپتیما 2014 . فول 10 ایربگ 148,000,000 158,000,000
اپتیما 2014 . فول 2 ایربگ 126,000,000 وارداتی
اپتیما 2015 . فول 10 ایربگ 155,000,000 وارداتی
سراتو 1.6 - 2014 ناموجود وارداتی
سراتو 2.0 - 2014 121,000,000 128,970,000
سراتو 2.0 - فول کامل . 2015 122,000,000 وارداتی
سراتو کوپه 2.0 - اتاق جدید 127,000,000 126,800,000
سول EX اتوماتیک 1.6 - فول 2015 139,000,000 123,613,000
پیکانتو 2015 69,500,000 69,811,000

B.M.W

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
320 نیمه فول 223,000,000 253,000,000
320 فول 274,000,000 291,500,000
320 فول - کیت M 298,000,000 291,500,000
320 مدل 2015 - لاکچری لاین --- 319,000,000
328 فول 2015 331,000,000 376,000,000
335 کروک --- وارداتی
520 فول 300,000,000 335,500,000
520 فول - کیت M . مدل 2015 368,000,000 399,000,000
523 فول 325,000,000 وارداتی
528 فول 355,000,000 352,000,000
528 فول - کیت M مدل 2015 ( TV DVD ) 360,000,000 429,000,000
M6 فول 2014 1,490,000,000 وارداتی
650 کوپه 960,000,000 وارداتی
650 کروک 1,280,000,000 وارداتی
650 گرند 1,050,000,000 وارداتی
760 LI فول 2014 1,480,000,000 وارداتی
Z4 20I 330,000,000 330,000,000
Z4 20I مدل 2015 - کیت M --- 359,000,000
Z4 23I 320,000,000 وارداتی
Z4 28I نیمه فول 2014 310,000,000 وارداتی
Z4 28I فول 2014 355,000,000 363,000,000
Z4 28I مدل 2015 - کیت M 390,000,000 389,000,000
Z4 30I 425,000,000 وارداتی
Z4 35I 450,000,000 وارداتی
X1 موتور 1.8 205,000,000 231,000,000
X1 موتور 1.8 - مدل 2015 --- 265,000,000
X1 موتور 1.8 - مدل 2015 . کیت M --- 335,000,000
X1 موتور 2.0 245,000,000 وارداتی
X1 موتور 2.0 - کیت M 275,000,000 ---
X1 موتور 2.8 310,000,000 308,000,000
X1 موتور 2.8 - کیت M 375,000,000 339,000,000
X3 موتور 2.0 270,000,000 وارداتی
X3 موتور 2.8 - مدل 2015 328,000,000 409,000,000
X3 موتور 2.8 - کیت M 380,000,000 410,000,000
X3 موتور 3.5 430,000,000 وارداتی
X5 موتور 3.5 815,000,000 وارداتی
X5 موتور 3.5 - اتاق جدید 2014 1,330,000,000 وارداتی
X6 موتور 3.5 840,000,000 وارداتی
X6 موتور 5.0 930,000,000 وارداتی

Mercedes-Benz

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
C180 فول 206,000,000 ---
C200 فول 265,000,000 250,000,000
C300 فول 338,000,000 ---
C350 فول 375,000,000 ---
B180 فول ناموجود ---
E200 . اتاق جدید . نیمه فول 340,000,000 وارداتی
E200 . اتاق جدید . فول 395,000,000 350,000,000
E200 کروک . اتاق جدید 570,000,000 ---
E250 فول 410,000,000 405,000,000
E300 فول 450,000,000 ---
E350 فول 470,000,000 ---
E350 کروک 2013 585,000,000 655,000,000
E350 کوپه 2013 520,000,000 ---
S350 فول 2013 575,000,000 ---
S500 فول 2013 --- 650,000,000
S550 فول 2013 1,190,000,000 ---
S500 جدید . 5 نفره 1,660,000,000 ---
S500 جدید . 4 نفره 1,690,000,000 1,800,000,000
SLK 350 فول ناموجود ---
SL 500 فول 940,000,000 ---
SL 350 فول 530,000,000 ---
CL 500 فول 790,000,000 ---
CL 600 فول 1,060,000,000 ---
CLS 350 فول 570,000,000 ---
CLS 500 فول 930,000,000 ---
CLS 550 فول 870,000,000 ---
GLK 350 فول 2013 535,000,000 ---
GLK 350 فول 2014 960,000,000 ---
ML 350 فول 905,000,000 ---

Porsche

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
کایمن S 405,000,000 ---
باکستر S 435,000,000 ---
911 کررا 990,000,000 ---
کاین 6 سیلندر 730,000,000 ---
کاین 8 سیلندر توربو 1,135,000,000 ---
کاین 8 سیلندر 950,000,000 ---
کاین GTS 1,030,000,000 ---
پانامرا 8 سیلندر توربو 1,020,000,000 ---
پانامرا 8 سیلندر 940,000,000 ---
پانامرا 6 سیلندر 740,000,000 ---

Lexus

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
RX 350 . پاناروما 2013 530,000,000 372,000,000
LX 570 آفرود 790,000,000 وارداتی
ES 250 فول 256,000,000 269,000,000
ES 350 فول 398,000,000 وارداتی
GS250 - تیپ 2 298,000,000 289,000,000
GS250 - تیپ 3 317,000,000 318,500,000
GS250 فول - F Sport --- 335,000,000
IS250 فول 255,000,000 265,000,000
IS250 فول - F Sport 273,000,000 286,000,000
IS 300 فول کامل ناموجود ---
IS 300 کروک با رادار 395,000,000 وارداتی
CT200 H هیبریدی 201,000,000 205,000,000

MG Motor

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
ام جی 3 . فول 2014 --- 69,660,000
ام جی 6 . فول جی تی 2015 119,000,000 ---
ام جی 6 . فول جی تی 2014 112,000,000 112,320,000
ام جی 6 . فول مگنت 2014 111,300,000 111,240,000
ام جی 350 87,000,000 89,640,000
ام جی 550 ناموجود ---

SsangYong

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
کوراندو 2015 ناموجود 134,900,000
اکتیون جدید . لاکچری 129,000,000 133,600,000
اکتیون جدید . کامفورت 114,000,000 115,560,000
ون رودیوس --- رامک خودرو
کایرون 156,000,000 ---
رکستون ناموجود ---
رکستون جدید 180,000,000 187,000,000

Renault

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
سفران 2.0 - PE 125,000,000 107,900,000
سفران 2.0 - SE 151,000,000 121,900,000
سفران 2.5 - PE 163,000,000 139,900,000
سفران 2.5 - LE 181,000,000 159,900,000
فلوئنس - دنده دستی 2015 --- 93,700,000
فلوئنس E2 106,000,000 93,900,000
فلوئنس E4 121,000,000 107,900,000
اسکالا E2 103,000,000 99,900,000
اسکالا E4 115,000,000 107,900,000
اسکالا E4 - فول 2015 127,000,000 127,000,000
اسکالا کروک 190,000,000 164,900,000
داستر 2000 تک دیفرانسیل 101,000,000 99,800,000
داستر 2000 دو دیفرانسیل 108,000,000 ---
ترافیک --- 140,400,000

GEELY

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
امگراند 7 صندوقدار 67,000,000 69,810,000
امگراند 7 صندوقدار . اتوماتیک 80,100,000 80,584,000
امگراند RV-7 هاچ بک 68,000,000 ناموجود
امگراند RV-7 هاچ بک . اتوماتیک 81,500,000 81,660,000
امگراند X7 111,000,000 111,780,000

Alfa Romeo

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
4C . فول 2015 به زودی به زودی
جولیتا . فول 169,000,000 166,900,000
جولیتا . نیمه فول 148,000,000 آلفا موتور
میتو . فول 142,000,000 129,900,000
میتو . نیمه فول 125,000,000 آلفا موتور

Maserati

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
گیبلی - کامل ترین آپشن 2015 1,530,000,000 آرتاتک موتور
کواتروپورته 860,000,000 آرتاتک موتور
کواتروپورته S 1,370,000,000 آرتاتک موتور
کواتروپورته GTS . فول 2014 1,960,000,000 ---
گرن کابریو 2014 1,730,000,000 آرتاتک موتور
گرن کابریو S . فول 2014 1,750,000,000 آرتاتک موتور
گرن توریسمو 1,025,000,000 آرتاتک موتور
گرن توریسمو S 1,100,000,000 آرتاتک موتور
گرن توریسمو S - اتاق جدید 2014 1,460,000,000 آرتاتک موتور

Other Cars

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
فولکس پاسات 215,000,000 ---
فولکس بیتل کروک 225,000,000 259,500,000
فولکس بیتل هاچ بک 200,000,000 247,500,000
مینی کوپر S --- ---
مینی ماینر --- ---
ون اویکو - 11 نفره 78,000,000 ---

Volvo

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
C70 کروک 275,000,000 309,300,000
C30 212,000,000 207,700,000
V40 R-Design 239,000,000 249,300,000
V40 R-Design Plus 260,000,000 259,300,000
XC60 Selux 252,000,000 238,100,000
XC60 R-Design 264,000,000 261,200,000
XC60 R-Design Plus 283,000,000 290,000,000

Honda

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
سیویک تیپ 1 - LX ناموجود فامیلی موتور
سیویک تیپ 2 - EX 120,000,000 فامیلی موتور
سیویک تیپ 3 - EXI ناموجود فامیلی موتور
سیویک تیپ 4 - VTI 133,000,000 فامیلی موتور
آکورد تیپ 1 - DX ناموجود فامیلی موتور
آکورد تیپ 2 - LXB 143,000,000 فامیلی موتور
آکورد تیپ 3 - EXA 168,000,000 فامیلی موتور
آکورد تیپ 4 - EXB 192,000,000 179,000,000
کراس تور به زودی فامیلی موتور

Mitsubishi

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
ASX 2015 - نیم فول ناموجود 133,000,000
ASX 2015 - تمام فول 156,000,000 154,090,000
لنسر تیپ 1 اتوماتیک 95,000,000 91,900,000
لنسر تیپ 1 اتوماتیک - پلاس 97,000,000 93,900,000
لنسر تیپ 2 اتوماتیک 98,500,000 ناموجود
لنسر تیپ 2 دنده ای 89,000,000 82,217,000
لنسر 1.8 - تیپ 4 123,000,000 121,081,000
آتلند --- به زودی
میراژ --- به زودی

SUBARU

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
لگاسی ناموجود 190,080,000
اوت بک ناموجود 199,000,000
فارستر ناموجود 193,320,000
ایکس وی ناموجود 148,000,000
ایمپرزا --- 118,000,000
بی.آر.زد --- ---

Opel

نام خودرو قیمت بازار ( تومان ) قیمت نمایندگی ( تومان )
آسترا هاچ بک توربو 1.4 به زودی 150,120,000
آسترا صندوقدار توربو 1.4 به زودی 153,360,000
آسترا هاچ بک توربو 1.6 به زودی 160,920,000
آسترا صندوقدار توربو 1.6 به زودی 164,160,000
کورسا --- به زودی
اینزیگنیا --- به زودی
موکا --- به زودی
آدام --- به زودی

 لینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1022

10گزینه دکوراتیو عالی جایگزین پرده

با گزینه های زیر می توانید نور و منظره های بیرون منزل را از دید دیگری بنگرید و در عین حال به پنجره ها نمای جدید و مدرنی ببخشید. یکی از روش های زیباتر کردن پنجره ها استفاده سنتی از پرده است. پرده های پارچه ای با نقش ها و طرح های مختلف از محبوبیت عمومی برخورداند. ولی روش های دیگری نیز برای تزئین پنجره ها وجود دارد که به چند مورد از آنها در زیر اشاره کرده ایم:

1. شیشه سربی: این پنجره های زیبا با شیشه های سربی، حالت دراماتیک و متفاوتی به این اتاق هنری داده اند. درست است که این پنجره ها برای هر اتاقی مناسب نیستند، ولی نمونه جالبی از نحوه طراحی دکور یک اتاق با تغییر دادن پنجره ها و شیشه ها هستند. 

عکی زیبای پنجره

2. توری های فلزی: این توری های آلومینیومی که برش لیزری خورده اند سبک  زیبایی به پنجره های سقف تا کف داده اند و سایه های جالبی در اتاق انداخته اند.

ایده خلاقانه پنجره
 

3. پرده های مجسمه وار: جلوی این پنجره ها مجسمه هایی شبیه به جلبک قرار داده شده که حالت پرده و حایل ایجاد کرده است و به ایجاد تنوع و بافت در فضای اتاق کمک کرده است.

نمونه کار زیبای دکوراسیون

4. شیشه های طرحدار: این شیشه های رنگی با طرح های هندسی نه تنها برای ساکنین منزل حریم خصوصی مناسبی ایجاد کرده اند، بلکه بدون کشیدن پرده ها، نور طبیعی مناسب را برای این اتاق سنتی فراهم کرده اند و از تابش نور مستقیم به فرش، پرده ها و کفش چوبی اتاق و خراب شدن آنها جلوگیری می کنند. 

عکس زیبا پذیرایی

5. پنجره پوش های اصیل: این پنجره پوش ها که طرح مراکشی دارند، به هویت بخشی به فضای اتاق کمک می کنند و حریم خصوصی ساکنین را حفظ می کنند.

ایده جالب پنجره

6. درهای قاب فلزی: این درهای فلزی سبک کارخانه ای، رویکردی هندسی به طرز قرارگیری در و پنجره می دهند. قاب های فلزی خام شبیه به نقاشی های موندریان هستند.

دکوراسیون جذاب پذیرایی

7. شیشه رنگی گرد: پنجره گرد کوچکی با شیشه های رنگی و طرح مدرن، نقطه کانونی زیبایی در یک فضای تمام سفید ایجاد می کند. این انتخاب جسورانه و موفقی است.

نمونه کار طراحی


8. پانل های برش لیزری: این پانل برای پرده کلاسیک انتخاب جسورانه ای است. پانل های چوبی با برش لیزری هم حریم خصوصی منزل را حفظ می کنند و نور طبیعی را وارد خانه می کنند. حتی اگر آنها را به دیوار آویزان کنید، حکم تابلوی هنری را خواهند داشت.

دکوراسیون زیبای پذیرایی

9. سایبان های جالب: این سایبان راه راه گزینه فرعی جالبی بجای والان کلاسیک است.

نمونه کار طراحی زیبای آشپزخانه

10. پاراوان: پاراوان های سوراخ سوراخ قرن ها است که در بیابان های داغ استفاده می شوند تا هم سایه بیندازند و هم هوای خنک را به داخل راه دهند. همین رویکرد را می توانید به عنوان پرده استفاده کنید. 

 
عکس های زیبای دکوراسیون


لینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1047

چگونه کاشی بخریم

برای خريدن كاشی های سراميكی علاوه‌بر طرح و رنگ بايد به چيزهای ديگری نيز توجه كرد. هر كاشی كه توليد و فروخته می شود يك كاركرد مشخص دارد و اين كاركرد مشخص به طور واضح و روشن روی برچسبی بر روی جعبه آن نوشته شده است. با اين حال، اين نوشته‌ها معمولا به صورت كد هستند. فهميدن اين كدها به شما كمك می كند تا كاشی سراميكی را خريداری كنيد كه مناسب پروژه‌ شماست و حتی باعث ذخيره‌شدن پول شما می شود.

طبقه‌بندی. چهار يا پنج نوع طبقه‌بندی وجود دارد كه بر روی همه جعبه‌های كاشی های سراميكی درج می شود. اگر براق باشد (دارای يك لايه براق) پنج نوع و اگر براق نباشد چهار نوع طبقه‌بندی وجود دارد. وقتی می خواهيد كاشی بخريد اين برچسب ها را به‌‌دقت بخوانيد. به‌دنبال طبقه‌بندی كاشی مورد نظر باشيد: درجه، PEI، جذب آب، ضريب اصطكاك، مقاومت در برابر يخ‌زدن، و چندرنگی. در اين مطلب به هر كدام از اين انواع می پردازيم و به شما می گوييم كه چرا آن‌ها مهم هستند.

درجه. اولين مورد درجه كاشی است. درجه يك بهترين كيفيت است، درجه دو شبيه درجه يك است اما قيمت آن كمی كم‌تر است. درجه يك و درجه دو مناسب كف هستند. كاشی درجه سه استحكام كافی برای اين‌كه روی آن راه برويم را ندارد و بيش‌تر در ديوار استفاده می شود. از كاشی كف میتوان در ديوار استفاده كرد اما كاشی های ديوار را نمی توان در كف به كار برد. حتما توجه داشته باشيد كه كاشی كه در كف استفاده می كنيد حداقل درجه دو باشد.

درجه سائيدگی. طبقه‌بندی دوم چيزی است كه به آن درجه‌بندی PEI می گويند. PEI مخفف كلمه درجه‌بندی سائيدگی Porcelain and Enamel Institute است. PEI قابليت يك كاشی براق را در برابر سائيدگی و دوام آن به‌عنوان يك كاشی كف را درجه‌بندی می كند. فقط كاشی های براق دارای درجه aa هستند، و اگر می خواهيد كاشی غيربراق بخريد چنين درجه‌بندی را بر روی برچسب آن پيدا نخواهيد كرد.

كاشی های سراميكی كه دارای درجه I و II هستند را فقط می توان در ديوارها استفاده كرد. اين كاشی ها بيش‌تر تزئينی هستند و مقاومت چندانی ندارند. كاشی هايی كه در دسته III قرار می گيرند مقاومت متوسطی در برابر سائيدگی دارند و بيش‌تر مناسب استفاده در فضاهای مسكونی اند. كاشی هايی كه PEI آن‌ها IV است مقاومت بسيار بالايی در مقابل سائيدگی دارند و از آن‌ها می توان در همه فضاهای مسكونی و تعدادی از فضاهای تجاری استفاده كرد. كاشی هايی كه PEI آن‌ها V است بيش‌ترين مقاومت را داشته و برای استفاده در تمامی فضاهای تجاری مناسب هستند. اگر مشغول انتخاب كاشی برای فضای مسكونی هستند كاشی هايی كه PEI آن‌ها III و IV است برای كار شما مناسب هستند و كاشی های با PEI بيش‌تر هزينه اضافی در مصارف مسكونی برای شما به بار می آورند.

درجه جذب آب. طبقه‌بندی مهم ديگر كه هنگام خريدن كاشی بايد به آن توجه كنيد ميزان جذب آب يا W.A. (water absorption) كاشی هاست. درجه‌بندی W.A. يك كاشی به شما می گويد كه آيا كاشی مورد نظر مناسب استفاده در مناطق مرطوب يا فضاهای بيرونی است يا خير؟

چهار دسته‌بندی در درجه‌بندیW.A. وجود دارد كه در آن‌ها نام و درصد جذب آب يك كاشی بيان می شود.

كاشی غيرشيشه‌ای بيش از 7 درصد وزن خود آب جذب می كند و مناسب استفاده در فضاهای بيرونی يا مرطوب مانند حمام يا اسپا نيست. كاشی نيمه‌شيشه‌ای بين 3 تا 7 درصد وزن خود آب جذب می كند و فقط مناسب استفاده در فضاهای خشك و داخلی خانه است. كاشی شيشه‌ای فقط 0.5 درصد تا 3 درصد وزن خود آب جذب می كند. و آخرين دسته كاشی های غيرقابل‌نفوذ هستند كه كم‌تر از 0.5 درصد وزن خود آب جذب می كنند.

چيزی كه ما به آن كاشی چينی می گوييم واقعا از چينی ساخته نشده است اما جز دسته‌بندی غيرقابل‌نفوذ قرار می گيرد. اين نوع كاشیها كم‌تر از 0.5 درصد وزن خود آب جذب می كنند و معمولا قيمت آن‌ها نسبت به ديگر كاشیها كمی بيش‌تر است. با خريد كاشی های شيشه‌ای (بين 0.5 تا 3 درصد جذب آب) پول خود را ذخيره می كنيد و در اين صورت مصرف‌كننده هوشياری هستيد. كاشی هايی كه در دسته‌بندی شيشه‌ای قرار می گيرند سراميك نام دارند. از سراميك‌ها در كف نيز استفاده می شود و نياز شما را در هر خانه‌ای كه هستيد برطرف می كند.

ميزان ليزی. درجه‌بندی مهم ديگر ضريب اصطكاك و مخفف آن C.O.F (coefficient of friction) است. COF به مقاومت طبيعی كاشی در برابر ليزخوردن اشاره دارد. هرچه ميزان آن بيش‌تر باشد كفی كه با اين كاشی فرش شده است اصطكاك كم‌تری با پای افراد برقرار می كند و اگر ميزان آن كم باشد يعنی كف ليز است.

COF بيش‌تر از 50. برای مصارف مسكونی و COF بيش‌تر از 60. برای مصارف تجاری مناسب هستند. اگر برای حمام خانه خود مشغول خريد كاشی هستيد حتما به درجه COF آن دقت كنيد. هر چه عدد آن بيش‌تر باشد هنگام خارج شدن از حمام كم‌تر احتمال سرخوردن وجود دارد.

دو طبقه‌بندی نهايی مقاومت در برابر سرما و چندرنگی هستند. مقاومت در برابر سرما به شما می گويد كه آيا كاشی مورد نظر توانايی مقاومت در برابر سرمای بيرون را دارد يا خير. اگر از كاشی مورد نظر در فضاهای داخلی می خواهيد استفاده كنيد اين درجه‌بندی خيلی اهميتی ندارد.

و در نهايت، طبقه‌بندی آخر چندرنگی است. از كاشی های چند رنگ فقط زمانی استفاده می شود كه بخواهيم كاشی های كنار هم چيده شده دارای تنوع رنگ باشند و شبيه سنگ طبيعی شوند. اگربه دنبال كاشی هايی با رنگ‌های غليظ و پايدار هستيد اين نوع كاشی مناسب كار شما نخواهد بود. اين طبقه‌بندی مناسب كسانی است كه دوست دارند هر كدام از كاشی ها يك رنگ منحصر به خود داشته باشند.

 لینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1165ادامه مطلب


بازدید : 996
کد خبر: 393916
تاریخ مخابره : ۲۷/۰۶/۱۳۹۳ - ۰۶:۲۰
انواع "مبلمان راحتی" + جدول
قیمت مدل مونالیزا کد 4770 در بازار 1 میلیون 860 هزار تومان است.
به این مطلب امتیاز دهید
5 2
0 نظر
[-] اندازه متن [+]


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، قیمت انواع مبلمان راحتی در بازار به شرح زیر است:

باشگاه/لینک ثابت

بازدید : 994

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، اما مسئولان دولتی برای خروج بازار مسکن از این شرایط به دنبال افزایش میزان تسهیلات خرید مسکن به 80 میلیون تومان هستند که این موضوع مخالفان و موافقان فراوانی دارند و مخالفان این طرح معتقدند افزایش وام خرید مسکن به 80 میلیون تومان موجب افزایش تورم خواهد شد.

محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در این رابطه می گوید با توجه به این که قیمت مسکن در سال های اخیر افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است قدرت خرید مسکن مردم کاهش یافته و بر همین اساس اجاره مسکن زیاد شده است. یکی از راههای اصلی خانه دار شدن مردم کمک های مالی بانک ها به مردم است و وزارت راه و شهرسازی نیز به همین دلیل افزایش وام خرید مسکن را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید تاکید کرده است در صورتی که این تصمیم وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شود و وام خرید مسکن افزایش یابد به طور حتم مردم با قدرت بیشتری اقدام به خرید مسکن می کنند و آثار آن را سال آینده در بازار خواهیم دید که به بازگشت رونق به بازار کمک خواهد کرد. مشروح گفت وگو با معاون وزیر راه و شهرسازی را در ادامه مطالعه فرمایید:

در حالی که قیمت مسکن در یکسال گذشته کاهش قابل توجهی داشته است اما همچنان رکود در بازار وجود دارد و فعالان بازار معتقد هستند که شرایط بازار تا پایان سال تغییر نخواهد کرد. دولت در یکسال گذشته چه اقداماتی برای حل مشکل بازار مسکن انجام داده است؟

بازار مسکن طی سال های گذشته به واسطه افزایش قیمت ها و کاهش قدرت خرید مردم در مقاطع زمانی مختلف با رکود مواجه شده و آثار این رکود در تابستان امسال بیش از گذشته قابل مشاهده بوده است.

رکود در حالی در بازار مسکن حاکم شده است که دولت یازدهم در یکسال گذشته اقدامات فراوانی را برای بازگشت رونق به بازار مسکن انجام داده که از جمله مهم ترین آنها می توان به راه اندازی صندوق پس انداز مسکن و ارائه تسهیلات خرید مسکن از طریق همین صندوق ها اشاره کرد که می تواند نقش مهمی را در بازگشت رونق به بازار مسکن ایفا کند.

دولت به دنبال خروج مقطعی بازار مسکن از رکود نیست و برنامه دولت برقراری رونق پایدار در بازار است و همین موضوع ممکن است باعث شود تا خروج از رکود و رسیدن به رونق به زمان بیشتری نیاز داشته باشد اما به طور حتم تا پایان سال رونق به بازار مسکن باز خواهد گشت.

البته این موضوع مربوط به کلانشهرها است و در این شهرها تا پایان سال رونق به بازار مسکن باز می گردد و هم اکنون در شهرهای کوچک و جدید آثار اقدامات دولت قابل مشاهده است و در کنار افت قیمت ها قدرت خرید مردم افزایش یافته و خرید و فروش در بازار در حال رسیدن به شرایط ایده آل است.

از طرفی اقداماتی که در یکسال گذشته از سوی دولت در حوزه مسکن صورت گرفته و همچنین آرامش و ثباتی که در اقتصاد کشور برقرار شده موجب شده تا ساخت و ساز مسکن نیز با رشد قابل توجهی همراه شود که آثار این ساخت و ساز در سال 94 مشخص خواهد شد و به پایدار بودن رونق در بازار مسکن کمک شایانی خواهد کرد.

اما هدف دولت تنها شهرهای کوچک و همچنین شهرهای جدید نیست و دولت به دنبال بازگشت رونق به بازار مسکن در تمام کشور است و بر همین اساس دستورالعمل های مصوبه های جدید دولت ابلاغ شده و با اجرایی شدن این دستورالعمل ها به زودی شاهد افزایش معاملات و به خصوص معاملات خرید و فروش در بازار خواهیم بود.

در ماه های اخیر دولت بسته ویژه خروج از رکود را مطرح کرده است. این بسته چه تاثیری بر بازار مسکن خواهد گذاشت؟

هم اکنون دولت در اقتصاد کشور بسته ویژه خروج از رکود را مطرح کرده و رئیس جمهور نیز اعلام کرده است از رکود عبور کردیم. اما باید به این نکته اشاره کرد که برای توسعه اقتصاد تنها خروج از رکود کافی نیست و باید به سمت رونق حرکت کرد و هم اکنون بخش های مختلف اقتصاد ایران از جمله بازار مسکن در مرحله رسیدن به رونق هستند و امیدواریم با اجرایی شدن برنامه های دولت، تا پایان سال رونق در تمام بازارهای اقتصادی کشور حاکم شود.

یکی از برنامه های دولت برای از بین رفتن رکود در بازار مسکن افزایش وام مسکن به میزان 80 میلیون تومان است. افزایش میزان وام خرید مسکن تا چه اندازه به خانه دار شدن مردم کمک می کند؟

با توجه به این که قیمت مسکن در سال های اخیر افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است قدرت خرید مسکن مردم کاهش یافته و بر همین اساس اجاره مسکن زیاد شده است. یکی از راههای اصلی خانه دار شدن مردم کمک های مالی بانک ها به مردم است و وزارت راه و شهرسازی نیز به همین دلیل افزایش وام خرید مسکن را در دستور کار خود قرار داده است.

در صورتی که این تصمیم وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شود و وام خرید مسکن افزایش یابد به طور حتم مردم با قدرت بیشتری اقدام به خرید مسکن می کنند و آثار آن را سال آینده در بازار خواهیم دید که به بازگشت رونق به بازار کمک خواهد کرد.

رقم دقیق این وام 80 میلیون تومان است؟

میزان تسهیلات پیشنهادی خرید مسکن از 50 میلیون تومان تا بیش از 80 میلیون تومان متغیر است و به عوامل مختلفی همچون میزان پس انداز بستگی دارد.

با توجه به این که قیمت مسکن در کلان شهرها بیشتر از دیگر شهرها است میزان تسهیلات خرید مسکن در شهرهای مختلف متفاوت است و نباید درباره حل مشکن مسکن تنها به تهران فکر کرد و باید نگاه ملی داشت.

با توجه به بررسی های صورت گرفته این میزان تسهیلات برای خرید مسکن ارائه شده و برای خرید مسکن در تمام مقاط کشور مناسب است و در صورت اجرایی شدن نقش مهمی در از بین رفتن رکود از بازار مسکن خواهد داشت.

بسیاری از کارشناسان معتقدند افزایش وام مسکن تورم زا خواهد بود و کمکی به خانه دار شدن مردم نمی کند. این تحلیل کارشناسان را قبول دارید؟

در بیشتر کشورهای جهان این موضوع وجود ندارد که خریداران 100 درصد ارزش مسکن را به فروشنده به صورت نقدی پرداخت کنند و بانک ها نقش مهمی را در خانه دار شدن مردم ایفا می کنند و این موضوع نیز باید در ایران اجرایی شود.

با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش ارزش پول کشور وزارت راه و شهرسازی به دنبال افزایش میزان وام مسکن است تا بتواند با کمک مناسب بانک ها به خانه دار شدن مردم کمک کند.

البته وام خرید مسکن در تمام دنیا ویژه است و بانک ها تسهیلات با سود اندک و اقساط طولانی مدت در اختیار مردم قرار می دهند و ما نیز به دنبال این موضوع هستیم و باید تسهیلات با رقم مناسب با اقساط طولانی در اختیار مردم رار بگیرد تا مردم بتوانند با کمک پس اندازهای خود صاحب خانه شوند.

برنامه وزارت راه و شهرسازی این است که شرایطی را از طریق افزایش میزان تسهیلات، افزایش عرضه و کاهش قیمت فراهم کند تا مردم بتوانند به راحتی اقدام به خریداری خانه هایی ما متراژ 70 یا 80 متری کنند.

یکی از چالش هایی که وزارت راه و شهرسازی در یکسال گذشته با آن رو به رو بوده اتمام طرح مسکن مهر است که وزیر راه و شهرسازی نیز اعلام کرده طرح های وزارت برای ساخت مسکن باید پس از اتمام طرح مسکن مهر اجرایی شود. مسکن مهر هم اکنون در چه وضعیتی قرار دارد؟

مسکن مهر از جمله طرح هایی است که از دولت گذشته به دولت یازدهم به ارث رسیده و همانطور که وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است از جمله برنامه های دولت یازدهم اتمام طرح های نیمه کاره مسکن مهر است و تا زمانی که مسکن مهر به طور کامل به پایان نرسد نمی توان طرح دیگری را اجرایی کرد.

در رابطه با مسکن مهر از مدت ها قبل نیز اعلام کرده ایم که به دنبال تکمیل طرح های نیمه کاره هستیم و افرادی که در این طرح ثبت نام کرده اند باید تعهدات خود را عملیاتی کنند تا دولت بتواند این طرح را به پایان برساند و در صورتی که مردم تعهدات خود را عملیاتی نکنند نمی توان اقدام قابل توجهی انجام داد.

دولت موظف است نسبت به کسانی که در پروژه های مسکن مهر به تعهدات خود عمل کرده اند واحد مسکونی تحویل دهد و این کار را انجام خواهد داد تلاش دولت بر این است که این واحد ها با کیفیت بالاتر تحویل مردم داده شود.

اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد تامین منابع مالی و عملیاتی شدن تعهدات مردم است و در صورتی که این اتفاق رخ دهد طرح های نیمه کاره مسکن مهر با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر تحویل صاحبان آن خواهد شد.

تکمیل پروژه های مسکن مهر چند سال زمان می برد؟

شرایط مناطق مختلف که مسکن مهر در آن نقاط اجرایی می شود متفاوت است اما در شهرهای جدید که بنده مسئولیت آن را بر عهده دارم عمده طرح های مسکن مهر در سال 93 تحویل صاحبان آن خواهد شد و تعداد محدودی از واحد های باقی مانده نیز به طور حتم در سال 94 به مردم تحویل داده خواهد شد.

وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا واحدهایی با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن در اختیار مردم قرار دهد اما به تنهایی نمی تواند این طرح را به اتمام برساند و بخش هایی از کار همچون تامین آب، برق و گاز و تلفن بر عهده وزارتخانه های نیرو، نفت و ارتباطات است و بر همین اساس رایزنی های لازم برای ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن با وزارتخانه های مربوطه انجام شده است.

با توجه به این که کار ساخت بسیاری از واحدهای مسکن مهر به پایان رسیده و تنها مشکل آب و برق و گاز دارند امیدواریم با اقدام مناسب وزارتخانه های مربوطه این واحدها به زودی به صاحبانشان تحویل داده شود.

چند واحد آماده تحویل مشکل آب، برق و گاز دارند؟

هم اکنون حدود 100 هزار واحد آماده تحویل هستند که مشکل آب، برق و گاز دارند و در این رابطه رایزنی های لازم با وزارتخانه های نفت و نیرو صورت گرفته و این واحدها برای خدمت رسانی در اولویت قرار گرفته اند و امیدواریم با حل این مشکلات واحدهای تکمیل شده به مردم تحویل داده شوند.

نکته مهم این است که دولت یازدهم به دنبال تکمیل طرح های نیمه کاره مسکن مهر است و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت گرفته تا هرچه سریع تر پرونده مسکن مهر بسته شود و امیدواریم عمده پروژه ها در سال 93 به اتمام برسند و تعداد محدود دیگر نیز در سال 94 به بهره برداری برسند./ نامه/ادامه مطلب


بازدید : 1062
 
 
کد خبر: 392709
تاریخ مخابره : ۲۴/۰۶/۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰
انواع"پراید"/ تابلو امروز
به این مطلب امتیاز دهید
0 0
0 نظر
[-] اندازه متن [+]لینک ثابت

بازدید : 1048
0 نظر
[-] اندازه متن [+]


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، رکود بازار مسکن و کاهش قیمت‌ها موجب بی‌میلی مالکان برای فروش شده است به همین جهت تعداد کمتری آپارتمان به فروش گذاشته می‌شود.

بازار مسکن در این روزها در انتظار اجرای سیاست‌های دولت است به همین دلیل تغییرات خاصی در این بازار مشاهده نمی‌شود و قیمت‌ها همچنان سیرنزولی دارند اما همین موضوع منجر به این شده است که نسبت به سال گذشته تعداد واحدهای کمتری برای فروش گذاشته شود و مالکان نسبت به فروش واحدها بی میل باشند.

در واقع قیمت پایین آپارتمان‌ها و رکود خرید و فروش موجب شده که تعداد زیادی از مالکان واحدهای خود را برای فروش عرضه نکنند و در انتظار رونق بیشتر بازار باشند که با توجه به شرایط کنونی به نظر نمی‌رسد تاپایان سال هم تغییر خاصی در نرخ های مسکن به وجود بیاید.

براین اساس، در حال حاضر خریداران واقعی در بازار حضور دارند و به دلیل اینکه هنوز هم قیمت مسکن بیشتر از درآمد خانوارها است بنابراین تعداد زیادی از متقاضیان همچنان توان خرید مسکن را ندارند بنابراین مشتریان کمی در بازار وجود دارد.

همچنین تعدادی از فروشندگان هم که قصد تعویض آپارتمان خود را دارند با مشکل نبود مشتری مواجه شدند به همین جهت تعدادی از این فروشندگان هم از بازار فروش حذف شده اند.

براساس این گزارش، در شرایط کنونی فروشندگان واحدهای کوچک به نسبت دیگر واحدها با مشتری بیشتری روبرو هستند و این آپارتمان‌ها زودتر به فروش می رسد، بنابراین همچنان بازار مسکن در اختیار آپارتمان های کوچک و ارزان قیمت است.

نرخ آپارتمانی های کمتر از 40 متر

براساس گزارش میدانی مهر، واحدی 40 متری، طبقه سوم با انباری وبالکن در محدوده اجاره دار متری 3 میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده است و در محلاتی پاسدار گمنام واحدی 33 متری و طبقه سوم با پارکینگ به قیمت 110 میلیون تومان به فروش می رسد.

همچنین سوئیت 25 متری در پیچ شمیران 60 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در آزادی - کارون واحدی 40 متری با قیمت هرمتر 2 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می‌رسد.

در اجاره دار واحدی 38 متری و یک خوابه طبقه دوم 110 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در نواب - جوانمرد واحدی 40 متری و نوساز با قیمت 110 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در نارمک - تسلیحات آپارتمانی 34 متری در طبقه دوم 110 میلیون تومان فروخته می‌شود و در فرجام واحدی 38 متری و یکخوابه طبقه سوم 120 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در وحدت اسلامی واحدی 34 متری و سه ساله در طبقه دوم 89 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در رسالت - مجیدیه واحدی 33 متری و یک خوابه با انباری 127 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در نارمک - تسلیحات واحدی 35 متری و نوساز در طبقه چهارم 130 میلیون تومان فروخته می‌شود و در مترو سبلان واحدی 32 متری و یکساله طبقه اول با قیمت 105 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

براساس این گزارش، در خیابان آزادی 21 متری هاشمی واحدی 40 متری و نوساز طبقه دوم 128 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در پیروزی - مغانلو واحدی 40 متری با عمر 8 ساله و انباری 113 میلیون تومان به فروش می‌رسد./مهر/لینک ثابت

بازدید : 1169

با یک تیر دو نشان بزنید

وقتی اجاره یک آپارتمان50 متری حدالقل50میلیون تومان پول پیش  نقد باشد.پس میتوان با خرید یک آپارتمان نوساز 50متری به قیمت160میلیون تومان و اجاره سریع آن برگشت سرمایه 50میلیونی داشت و آپارتمان فقط با قیمت110میلیون تومان برای شما تمام می شود(حتی اگر از اجاره ماهیانه حدالقل700هزارتومان هم صرفنظر کنیم)بهترین گزینه است با خیالی راحت در سرمایه گذاری مطمئن و پرسود.از این بهتر چه میخواهید؟

آپارتمانی نوساز فروشی .4طبقه تکواحدی.هر واحد50مترمربع.یک خوابه.با امکانات کامل(آب.برق.گاز و..).کف سرامیک.نما سنگ زیبای گرانیت.دوطرف به خیابان.جنوبی.با پارگینگ اختصاصی و آسانسور.با اسناد ششدانگ تفکیکی دست اول با الویت در قابلیت دریافت وام.نشانی:تهران.یافت آباد.شهرک صادقیه.خیابان غفاری.قیمت هر واحد فقط 160میلیون تومان با تخفیف ویژه تا7/شهریور/93- تلفن09197225539 - برای مشاهده سایر املاک با کیفیت و قیمت واقعا عالی به وبسایت های امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران مراجعه فرمائید. WWW.EMDADAMLAK.IR

 

1000مترمربع زمین(20*50متر) .مستطیلی.خوش قواره.2بر به خیابان(20متر) و کوچه که پس از اصلاحی915مترمربع  خالصی شده با قابلیت تبدیل به تجاری(جلوی زمین فقط یک زمین حدود200مترمربعی سنگ فروشی هست تا اتوبان تهران فیروزکوه).سند ششدانگ.موقعیت عالی برای امور تجاری و نمایندگی خودرو و خدمات با قیمت یک ملک مسکونی!؟نشانی استان تهران.دماوند.گیلاوند.200متر پائینتر از پمپ بنزین.قیمت فقط 900میلیون تومان.با تخفیف ویژه تا7/شهریور/93.تلفن09197225539

انواع باغ و زمین فروشی :500متر مربعی با فنس کشی( فقط متری900هزارتومان.دماوند.گیلاوند.منطقه حصار)-

2500مترمربع .دماوند.گیلاوند.منطقه ویلائی نشین وادان(حداکثر50دقیقه تا تهران) با حصار و فنس کش کامل.فقط800میلیون تومان.

 

-880مترمربع باغ با درختان بارده سیب و آلبالو.دیوارکشی آجری به ارتفاع 2متر.آبیاری قطره ای.فقط170میلیون تومان(پول دیوارکشی آجر دانه ای350 تومان هم نیست.فرش ماشینی متری193هزارتومان است.باغ با دیوار کشی با این قیمت واقعا عالیه) نشانی:دماوند.منطقه ویلائی نشین زان(50دقیقه تا تهران)-تلفن09197225539

برای مشاهده لیست املاک واقعا عالی در کیفیت و قیمت به وبسایت های رسمی امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران بنشانیWWW.EMDADEAMLAK.IR مراجعه فرمائید و یا باشماره09197225539تماس بگیرید..

امداد املاک ایران">امداد املاک ایران

بازاری متعبر و مطمئن در خرید و فروش املاک(زمین.باغ.ویلا.آپارتمان.تجاری و صنعتی)با کارشناسی حقوقی در تائید اصالت اسناد و املاک با قیمتهای مصوب.

 

1-نقاشی و برق ساختمان با کادری مجرب در امر سیم کشی برج ویلا ساختمان

2- نصب دزد گیر

3-نصب دوربین مدار بسته

4- سیم کشی ساختمان

5-فروش انواع تلفن

6-فروش انواع لوازم برقی

7- فروش انواع  لوستر

تالار فروش املاک بطور هفتگی در بورس املاک ایران در"سامانه امداد املاک و خدمات ساختمانی ایران" .وبسایتWWW.EMDADEAMLAK.IR  -- تلفن هماهنگی 09197225539

فروش املاک بصورت لیزینگی(اقساط) با مشارکت بانکها و موسسات مالی

برای هر نوع نیاز به خدمات ساختمانی اعم از: خرید و فروش-ساخت و مشارکت.نظام مهندسی.مصالح ساختمانی.تاسیسات آب و برق و گاز و اینترنت.درب و پنجره.سرامیک و کاشی..ایزوگام.کلیدوپریز و ملزومات.لوستر و کابینت.کفپوش و فرش و موکت و پرده و مبلمان و همه نیازهای ساختمانی .در یک بازار جمع آوری شده اند.

تالار فروش بازار  رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران.

جهت مشاهده لیست املاک(زمین.باغ.ویلا.آپارتمان تجاری)و خدمات  ساختمانی و یا درج آگهی و تبلیغات (املاک.کالا وخدمات) خود  در بازاری هدفمند و موثر در وبسایتهای رسمی امداد املاک و خدمات ساختمانی ایرانWWW.EMDADEAMLAK.IR و   www.EMDADAMLAK.IR

تلفن09197225539

 لینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1010

مدیران بنگاه های موفق چه می کنند؟/ روش هایی برای مدیریت بنگاه های اقتصادی

توانایی این که یک مدیر احساسات خود را کنترل کند و تحت فشار آرام بماند، کارایی او را بسیار افزایش می­دهد. گروه «تلنت اسمارت» تحقیقی را روی حدود یک میلیون نفر انجام داده و دریافته است که کسانی که امور اجرایی موفقی داشته­اند، این مهارت را دارند که احساسات خود را در زمان اضطراب مدیریت کنند تا آرام و تحت کنترل باقی بمانند.

تحقیقات زیادی درباره این مسئله وجود دارد که فشار روحی غیر قابل کنترل و خیلی شدید، باعث صدمه رساندن به سلامتی جسمی و روحی افراد می­شود. اما مشکل این جاست که فشار روانی و اضطراب و دلواپسی که پس از آن می­آید، یک پدیده کاملا ضروری برای اشخاص است. خیلی سخت است که مغز ما به وقایع واکنش نشان دهد مگر این که درجاتی از اضطراب و فشار روانی را داشته باشد. در حقیقت، بیشترین کارایی و تحرکت افراد، پس از درجات حد وسطی از فشار روحی به دست می­آید.

تا وقتی که فشار روحی به فشاری دایم و طولانی­مدت تبدیل نشده، برای انسان بدون آسیب است. تحقیقاتی در دانشگاه برکلی در کالیفرنیا، مزیتهای حد معمولی از فشار روحی و استرس را نشان داده است. فشار روحی مغز را تشویق می­کند که سلولهایی بسازد که برای حافظه انسان مفید هستند. اما از سوی دیگر، این تحقیقات کاملا نشان­دهنده اهمیت این موضوع است که فشار روحی باید تحت کنترل فرد باشد. هنگامی که فشار روحی از چند لحظه به صورت فشار روحی بلندمدت در بیاید، مانع این می­شود که مغز سلولهای جدید بسازد.

در کنار مشکلاتی مثل عارضه قلبی، افسردگی و چاقی، فشار روحی و استرس می­تواند باعث کاهش کارایی روانی افراد نیز بشود. خوشبختانه، به جز موارد خیلی اندک، مثل وقتی که یک شیر به انسان حمله کند، فشار روحی می­تواند تحت کنترل افراد باشد. بازیگران، مجریان و کسانی که فشار روحی را به خوبی تحمل می­کنند، استراتژیهایی برای مقابله با استرس دارند که از آنها در محیطهایی پراسترس که در پیش دارند، به کار می­گیرند. تعداد این استراتژیها بسیار زیاد است اما از این میان، 10 استراتژی بهتری که بیشتر به کار مدیران می­آید، انتخاب شده است. خیلی از این استراتژی­ها ممکن است واضح و روشن و نیز ساده باشد اما باید توجه داشته باشید که مسئله مهم این است که شما در زمان مناسب متوجه شوید که کدام یک از آنها را باید به کار بگیرید.

1- قدر چیزهایی که دارید را بدانید

این فقط یک شعار نیست و صرف تمرکز و فکر کردن به این که چقدر مزیتهای نسبی در مقایسه با دیگران دارید، شما را از فشارهای روحی دور نمی­کند. مثل قدیمی نگاه کردن به نیمه پر لیوان هم کمک چندانی نمی­کند. شما باید تلاش کنید که حالت روانی شما تغییر پیدا کند و بهتر شود چون این کار است که باعث می­شود هورمون کورتیزول که منشأ استرس است، در شما به طور میانگین به اندازه 23 درصد  کاهش پیدا کند. تحقیقات دانشگاه کالیفرنیا نشان داده است که مردمی که به طور روزانه تلاش می­کنند که نگرش بهتر و مثبتی به زندگی و کار خود داشته باشند، در حالت روحی و سطح انرژی بیشتری هستند. این اتفاقات باعث می­شود که میزان کورتیزول در بدن کاهش پیدا کند.

2- از پرسیدن «چه خواهد شد» پرهیز کنید

«چه خواهد شد؟» این سئوالی است که هیزم بر آتش استرس و نگرانی افراد می­پاشد. کارهای در میلیونها جهت­ و حالت مختلف می­توانند انجام شوند و هر چه شما بیشتر برای احتمالات آینده نگران شوید، کمتر می­توانید روی کارهایی که استرس شما را کاهش می­دهند و تحت کنترل در می­آورند، تمرکز کنید. افراد آرام می­داند که سئوال «چه می­شود» آنها را فقط به جایی می­برد که نمی­خواهند یا لازم نیست به آن جا برده شوند.

3- مثبت باقی بمانید

افکار مثبت باعث می­شوند که استرسهای دوره­ای شما با تمرکز بر توجهات مغزی شما، به چیزی تبدیل شوند که کاملا بدون فشار روحی هستند. شما باید مغز خود را وادار کنید که به طور خودآگاه مواردی را برای فکر کردن انتخاب کند که مثبت هستند. هر فکر مثبت باعث می­شود که توجه و تمرکز شما به کارهایتان بیشتر شود. وقتی که کارها خوب پیش می­رود و حالت روحی شما هم خوب است، کارها خیلی ساده­تر انجام خواهند شد. اما وقتی که موانعی بر سر راه است و ذهن شما هم درگیر و احاطه­شده با افکار منفی است، کارها با موانع زیادی مواجه می­شوند. در این مواقع، به روزی که داشته­اید فکر کنید و یک اتفاق مثبت از روز را در نظر مجسم کنید و به این فکر نکنید که این اتفاق چقدر کوچک بوده است. اگر موردی از این دست، در همان روز پیدا نکردید، اتفاق مثبتی از روز قبل یا هفته گذشته پیدا کنید. یا ذهن خود را درگیر اتفاق مثبتی که در آینده خواهد افتاد، کنید. نکته در این جا این است که شما باید افکار مثبتی داشته باشید که وقتی ذهنتان در حال رفتن به افکار منفی است، آن را به سوی آن افکار سوق دهید.

4- ارتباط خود را به طور موقت قطع کنید

دقت به این که چه مواقعی میزان فشار روحی شما کاهش پیدا می­کند، می­تواند کمکتان کند تا استرس خود را کم کنید. وقتی که شما در هر 7 روز هفته و 24 ساعته برای افراد محل کارتان در دسترس هستید، شما خود را در معرض ارتباط با منبع بزرگی از پدیده­های استرس­زا قرار می­دهید. خاموش کردن موبایل و آف لاین شدن به بدن شما اجازه می­دهد که اتصال شما با منبع پدیده­های استرس­زا قطع شود. مطالعات نشان داده است که کارهای ساده­ای مثل چند ساعت چک نکردن ایمیلها، می­توان سطح استرس را در افراد پایین بیاورد.

فناوری باعث شده است که شما تصور کنید که هر زمانی از شبانه روز و در هر روزی از هفته، باید در دسترس باشید. این مسئله کار را برای این که شما از لحظات بدون فشار روحی خود در خارج از محل کار لذت ببرید، سخت می­کند. حتی خواندن یک ایمیل هم می­تواند ذهن شما را منحرف کند و باعث شود که فکرتان به کار مشغول شود. اگر رها کردن خود از ارتباطاتی که به کار مربوط می­شود در شبهای اوقات کاری هفته سخت است، تلاش کنید این کار را در تعطیلات آخر هفته انجام دهید. بازه­های زمانی­ای را انتخاب کنید و همه وسایل ارتباطی خود را قطع کنید. شما شگفت­زده خواهید شد وقتی که ببینید در همین بازه­های زمانی چقدر راحت هستید و همین کار چقدر می­تواند شما را برای برنامه کاری روزهای کاری هفته دوباره پر از انرژی کند. اگر شما نگران مشکلات احتمالی پیش آمده از این کار هستید، این قطع ارتباط را در زمانی انجام بدهید که احتمال کمتری وجود دارد که با شما تماس گرفته شود؛ مثلا در صبح روزهای یکشنبه (روز تعطیل هفته). اگر شما با این کار به آرامش رسیدید، بازه زمانی خود را گسترده­تر کنید و بیشتر به خود استراحت بدهید.

5- میزان مصرف کافئین خود را کاهش دهید

 خوردن نوشیدنی­های کافیئن­دار باعث می­شود که ترشح آدرنالین در بدن افزایش پیدا کند. آدرنالین منبعی برای پاسخهای «بجنگ یا فرار کن» است؛ یعنی مکانیزمی که بر اثر آن بدن در مواقع خطر آماده می­شود که مسایل ناگهانی احتمالی واکنش نشان دهد. مکانیزم بجنگ یا فرار کن، سبب می­شود که افراد بیشتر از این که در اعمال خود فکر را لحاظ کنند، به سرعت پاسخ توجه داشته باشند. این حالت برای وقتی که یک خرس شما را دنبال می­کند خیلی خوب است ولی برای مواقعی که شما در حال پاسخ دادن به یک ایمیل هستید، مناسب نیست. در این مواقع، اگر با استرس روبه­رو باشید، مغز و بدن شما بیش از حد به آن توجه می­کند و احساسات بیش از آن که لازم است بر شما مسلط می­شود.

6- به اندازه مناسب بخوابید

هر چه از فواید و اهمیت خوابیدن برای افزایش هوش احساسی و توانایی کنترل فشار روحی گفته شود، کم است. وقتی که شما می­خوابید، می­توان گفت که مغز شما دوباره شارژ می­شود، حافظه دارای اتفاقات روزانه مرور می­شود و اتفاقات در حافظه ذخیره یا دور ریخته می­شوند و برای همین است که وقتی شما از خوابی بیدار می­شود، ذهنی آرام و روشن دارید. بنابراین وقتی که شما به اندازه کافی یا به روش درستی نمی­خوابید، خودکنترلی، توجه و حافظه شما کاهش می­یابد. محرومیت از خواب باعث می­شود سطح هورمونهای استرس­زا در بدن افزایش پیدا کند حتی اگر اتفاق دارای استرس و فشار روحی در آن لحظه رخ نداده باشد. پروژه­های استرس­زا باعث می­شود که شما احساس کنید زمان کافی برای خوابیدن ندارید اما با اختصاص زمان مناسب برای خوابیدن در شب، یکی از کارهایی است که شما می­توانید با انجام آن، فشارهای روحی خود را تحت کنترل دربیاورید.

7- مانع ادامه مکالمات منفی درونی شوید

یکی از بزرگترین کارهایی که برای کنترل استرس می­توانید انجام بدهید، این است که به مکالمات درونی منفی خود پایان دهید. هر چه شما بیشتر افکار منفی را در ذهن خود نگه دارید، قدرت بیشتری هم پیدا می­کنید که آن را جذب کنید. بیشتر افکار و ذهنیتهای منفی ما فقط فکرند نه واقعیت. وقتی که شما دیدید که در حال پذیرش یک فکر منفی و ناخوشایند هستید، صدای درونی شما می­گوید: «وقتش است که این افکار را متوقف کنید و آنها را روی کاغذ پیاده کنید». به عبارت دیگر، باید از این کار دست بر دارید و روی کاغذ بنویسید که به چه چیزهایی فکر می­کنید. وقتی که شما موفق شدید جریان ورودی فکرهای منفی را آهسته کنید، منطقی­تر می­شوید و می­توانید میزان اهمیت آنها را برانداز کنید.

شما باید درک کنید که وقتی از گزاره­هایی استفاده می­کنید که در آنها کلمات «هرگز»، «بدترین»، «هیچ وقت» و نظیر آنها را به کار می­برید، آنها گزاره­های درستی نیستند. اگر با حذف این کلمات، فکر می­کنید که هنوز افکار شما بازتاب­دهنده واقعیتند، آنها را به کارکنان یا دوستانی که مورد اعتمادتان هستند، نشان دهید و بپرسید که آیا با جملات شما موافق هستند یا نه. این کار به تدریج باعث می­شود که شما افکار منفی خیالی را از افکاری که واقعیت دارند باز بشناسید و عادت کنید که مدام افکار منفی را از ذهن خود بزدایید.

8- دورنمای ذهنی خو را اصلاح کنید

استرس و نگرانی باعث می­شود که ما تصوراتی غیر واقعی از اتفاقات پیرامون خود داشته باشیم. این خیلی راحت است که ما فکر کنیم یک فرصت زمانی ناکافی برای انجام کارها، یک رییس غیر قابل بخشش یا ترافیک شدید باعث شده است که ما همیشه با استرس و فشار روحی روبه­رو باشیم. شما نمی­توانید محیط خود را عوض کنید اما می­توانید پاسختان به محیط را تغییر بدهید. بنابراین بیش از این که وقت صرف چیز دیگری کنید، یک دقیقه روی دورنمای وضعیت خود وقت بگذارید. وقتی که شما با خود می­گویید «همه چیز اشتباه از آب در می­آید» یا «هیچ چیزی قابل محاسبه نیست»، نیاز دارید که وضعیت خود را تغییر بدهید و دوباره چارچوب­بندی کنید. یک راه خوب برای این دوباره برنامه­ریزی کردن و اصلاح دورنمای کاری شما، این است که فهرستی از تمام مشکلات استرس­زایی که رخ داده و محاسباتی که درست در نیامده، تهیه کنید. آن گاه است که می­بینید آن طور که در واقعیت بوده، این مسایل بزرگ نیستند و می­توان آن را حل کرد یا دست کم مانع تاثیرگذاری خیلی زیادشان بر روان شما شد.

9- نفس عمیق بکشید

نفس عمیق همیشه و همه جا برای آرام کردن افراد به کار می­آید. این روش را امتحان کنید؛ وقتی که با استرس شدید مواجه می­شوید، چند دقیقه روی نفس کشیدن خود وقت بگذارید. در را ببندید، همه مزاحمان را رد کنید، روی صندلی بنشینید و فقط نفس بکشید. هدفتان این باشد که تمام وقتتان را در آن لحظات فقط روی نفس کشیدن متمرکز کنید. فکر کنید که چگونه نفس وارد ریه­هایتان می­شود و بیرون می­آید. به نظر کار راحتی می­آید اما وقتی سخت می­شود که برای بیش از یکی دو دقیقه بخواهید این کار را ادامه دهید. این کار ممکن است خیلی ساده به نظر برسد و حتی کمی هم احمقانه جلوه کند اما وقتی شگفت زده می­شوید که پس از دقایقی نفس عمیق کشیدن، احساس راحتی خیلی زیادی می­کنید و می­بینید که راحت­تر می­توانید با مشکلات روبه­رو شوید.

10- از سیستمهای حمایتی خود استفاده کنید

هیچ کس نمی­تواند همه کارها را خودش انجام دهد و شما هم همین طور هستید. بنابراین بهتر است که نقاط ضعف خود را بشناسید و تلاش کنید که برای کارهایی که در انجام آنها کمتر مهارت دارید، از دیگران کم بگیرید. هر کسی در محل کار یا خارج از محل کار، کسی را دارد که وقتی مشکلی برای او پیش آید یا نیاز به کمک داشته باشد، از آنها کمک بگیرد. شاید حتی نیازی نباشد که آنها برای شما کار بزرگی انجام دهند بلکه در بسیاری از مواقع، افرادی که در بیرون از موقعیت استرس­زا قرار دارند، راه حلهایی را پیشنهاد می­دهند که همان می­تواند کمک­کننده بزرگی باشد.

منبع: فوربس

مترجم: سعید ارکانیلینک ثابت

برچسب ها : .زمین ارزان.خانه ارزان.باغ ارزان.آپارتمان ارزان.تجاری ارزان.خوشگل.زمین ,
بازدید : 1362
:: تعداد صفحات : 10
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد


.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گیتاریست
  • سی اچ تی و
  • کنترل سی
  • کارت شارژ